Ako lugu

AKO EESTI OÜ on Eesti erakapitalil põhinev hoolduskoristuse teenuseid osutav ettevõte, mis sai alguse 2011.aastal. Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega pakume kõikidele klientidele kinnisvara hoolduse terviklahendust. Oluliseks peame tööde head organiseerimist, koolitatud töötegijat ja lahendusi vastavalt Teie vajadustele.


AKO TERVIKLAHENDUS ON NAGU LEGO - SAAME OSADEST EHITADA JUST SELLISE TEENUSE, MIDA SINU ÄRI VAJAB.
Vastavalt vajadusele saab alati lisada juurde ka uusi teenuseid. Suheldes erinevate teenusepakkujatega, kulutad tarbetult väärtuslikku aega ja raha. Selle asemel vali üks ja kindel partner - AKO EESTI!Meie mõistame puhta, tervisliku ja hügieenilise keskkonna tähtsust. Oleme pühendunud pakkuma oma klientidele terviklikku lahendust, mis on kohandatud nende konkreetsetele puhastusnõuetele. Oma laia teenustevaliku ja koolitatud spetsialistidega püüame pakkuda kõrgeima kvaliteediga puhastuskogemust.

Tagame õigeaegse teenuseosutamise ning pöörame tähelepanu täpsusele ja professionaalsusele.
Kliendiga suheldakse aktiivselt, et jälgida teenuse kvaliteeti ja vajadusel teha parendusi. Mõistame, et meie klientidel on tihe graafik. Seetõttu pakume teie vajadustele vastavaid paindlikke ajakavavalikuid. Olenemata sellest, kas vajate regulaarset puhastust või ühekordset teenindust, töötame siis kui teile paremini sobib.

Meie puhastusteenindajad on kõrgelt koolitatud spetsialistid, kes tunnevad uhkust oma töö üle. Nad on läbinud põhjaliku koolituse ning on varustatud vajalike oskuste ja teadmistega, et pakkuda erakordseid puhastusteenuseid. Meie meeskond pöörab tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele, jätmata ühtegi nurka puutumata, et pakkuda põhjalikku ja hoolikat puhastuskogemust. Väärtustame pidevat enesetäiendamist ja töötajate pädevuse arendamist, mis aitab tagada kõrget teenusekvaliteeti.

AKO TERVIKLAHENDUS ON NAGU LEGO - SAAME OSADEST EHITADA JUST SELLISE TEENUSE, MIDA SINU ÄRI VAJAB.

Vastavalt vajadusele saab alati lisada juurde ka uusi teenuseid. Suheldes erinevate teenusepakkujatega, kulutad tarbetult väärtuslikku aega ja raha. Selle asemel vali üks ja kindel partner - AKO EESTI!