Hoolduskoristus – See on hoonete ja ruumide on perioodilised puhastustööd mille käigus teostatakse hoonete ja sinna juurde kuuluvate eriosade regulaarne puhastus.

Eesmärk - leida koostöös kliendiga temale sobiv professionaalne lahendus.
Klient saab tegeleda oma põhivaldkonnaga ega pea aega kulutama koristustööde organiseerimisele.

Tulemus - regulaarne puhastusteenus tagab ruumide hea väljanägemise ja tervisliku töökeskkonna ja rahuloleva kliendi. Klient on rahul!

IGAPÄEVANE HOOLDUS- JA VALVEKORISTUS

Meie oskused selles vallas põhinevad pikaajalisel kogemusel ja oma tööd valdavatel spetsialistidel, kes tunnevad erinevaid pinnakatete materjale, puhastusaineid ja vahendeid. Lisaks igapäevasele hoolduskoristusele, mida tavaliselt teeme väljaspool kliendi tööaega, on meie töötajad vajadusel kohal ka päevasel ajal, et likvideerida juhuslikult tekkinud mustus näiteks kaupluse põrandalt, hotelli klaasukselt või büroo kööginurgast.

Hoolduskoristust korraldame põhiliselt järgmistel pindadel:

  •  büroo -ja kontoripindade puhastus
  • lao-ja tootmispindade koristus
  • kaubanduspindade koristus
  • väliterritooriumi koristus
  • majahoidja teenus
  • kodukoristus

BÜROO JA KONTORI KORISTUS

Pakume koristusteenust Teile mis põhineb tööettevõtulepingul ning kus on eelnevalt 
kokku lepitud temale vajalikud koristustööde mahud ja sagedused.
Lisatöödena võib käsitleda nõude pesemine, ruumide lõhnastamine jms.
Meie ettevõte pakub ka tasuta audit- koristusanalüüsi ja valikut erinevate
koristuspakettide vahel.

KAUBANDUS-JA JAEPINNAD

Kaubanduspindade ja jaemüügipindade koristamisel on eriti oluline puhastusteenuse kvaliteet kuna nii Teil kui ka klientidel on kõrged ootused kaubanduspinna väljanägemisel. Me teame mida ootate teie ja mida ootavad teie kliendid. Hoides Teie poe puhtana, parandame seeläbi ka klientide kogemust teie poega suhtlemisel. põrandad, puhtad
vaibad, puhas WC, korras panipaigad-see kõik kujundab kliendi arvamust Teist.
Töötame välja individuaalselt koostöös teiega Teie kaubanduspinnale vastava tööplaani ja sobilikud lahendused.


LAOPINDADE KORISTUS

Ako Eesti OÜ pakub erinevatele lao-ja tootmispindade hoolduskoristust nii
väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele.
Lao-ja tootmispindade hoolduskoristus on nõudlik töö, kuna tegemist on tavaliselt suuremate pindadega ning pinnad on kaetud suuremas osas erinevate seadmete ja kaupadega.
Kui te palkate koristustöid teostama puhastusettevõtte, ei pea Te muretsema puhastustööde korraldamise eest ja saate keskenduda oma põhitegevusele.
Lao või tootmispindade seotud küsimuste korral võtke ühendust meie konsultandiga.

KODUKORISTUS

Kui te vajate ühekordset või perioodilist
kodukoristust saame Teid selle puhul kindlasti aidata. Lisaks pakume korteri suurpuhastuse paketti ja maja suurpuhastuse paketti mis hõlmab järgmisi töid:
Köök: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, nõudepesu, pliidi puhastamine, mikrolaineahju sisemine ja väline puhastus, ahju sisemine ja väline puhastus, valamu puhastamine, külmkapi sisemine ja väline puhastamine, köögikappide väline puhastamine, kõikide pindade puhastamine, pesumasina puhastamine, nõudepesumasina puhastamine, akna sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaiba tolmuimejaga puhastamine, vajadusel põrandapesu.
Elutuba: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, laua puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga, vajadusel põrandapesu.
Magamistoad: Ukse puhastamine, lülitite puhastamine, põrandaliistude puhastamine, peeglite puhastamine, tolmu võtmine kõikidelt pindadelt, sisemiste akende ja aknalaudade puhastamine, vaiba puhastamine tolmuimejaga, vajadusel põrandapesu.
Vannitoad: Ukse puhastamine, valgustite puhastamine, vanni ja dušinurga harjamine(süvapesu vajadusel), tualeti ja WC poti harjamine ning desinfitseerimine, vannitoa
valamu harjamine ja desinfitseerimine, dušiuste ja plaatide puhastamine, kõikide
pindade pühkimine, peeglite puhastamine, akende sisemine pesu ja aknalaudade puhastamine, vaipade tolmuimejaga puhastamine, vajadusel põrandapesu.

MAJAHOIDJA TEENUS

Majahoidja ülesandeks on igapäevase välisterritooriumi ja trepikodade korrashoid. Mille käigus hoitakse majahoidja poolt puhtana siseruumid, kõnni- ja sissesõiduteed, haljasala, parkla jne. Sisaldab ka talvel lume rookimist ja libedustõrjet. Majahoidja hooldab objekti vastaval kliendi poolt soovitud sagedusele.